Fala uderzeniowa w rehabilitacji

Skuteczniejsza terapia dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii

STORZ MEDICAL AG to szwajcarska firma założona w 1987 r., należąca do grupy kapitałowej KARL STORZ. Nasi lekarze i inżynierowie za cel postawili sobie prowadzenie ciągłych badań w zakresie technologii fal uderzeniowych, i pracę nad koncepcjami nowych systemów. Na całym świecie nasze produkty udowodniły swoją skuteczność w dziedzinie urologii, ortopedii, gastroenterologii, kardiologii i dermatologii. Naszym najnowszym osiągnięciem jest opracowanie nowych kompaktowych urządzeń, dzięki którym nieinwazyjną technologię fal uderzeniowych będzie można zastosować również w innych dziedzinach medycyny.
Wprowadzając innowacyjne technologie STORZ MEDICAL wyznacza nowe standardy w medycynie estetycznej oraz w zakresie uśmierzania bólu zlokalizowanego w tkankach miękkich przylegających do kości.
Pragniemy być solidnym partnerem dla lekarzy, dlatego poszukując nowych metod leczenia z ogromnym zaangażowaniem wnosimy wkład w postęp medycyny. Na pierwszym miejscu stawiamy klienta!

Złożone i kompleksowe technologie mogą być w pełni wykorzystane jedynie jeśli pozwalają na to umiejętności osób, które z nich korzystają. Dlatego oferujemy szkolenia, których celem jest zapewnienie odpowiedniej interakcji pomiędzy operatorami naszych systemów, urządzeniami oraz pacjentami. W naszej ofercie regularnie znajdują się seminaria i warsztaty, a także szkolenia na miejscu, które zapewniają skuteczne zastosowanie i obsługę naszych systemów od pierwszych chwil użytkowania.

Nasze produkty zostały opracowane aby spełnić wymogi jakości i bezpieczeństwa oraz zapewnić łatwą obsługę i serwis.